Chovatelem šelem

Chovatelem šelem

návštěva u soukromého chovatele

Chtěli jste si někdy zkusit práci chovatele šelem? Dostat se do vnitřních a venkovních prostor expozic a poznat běžný život geparda, ocelota a rysa? Máte možnost strávit vámi zvolený čas v nejblíže možném kontaktu s těmito exotickými zvířaty! Jako jediní vám umožníme asistovat u krmení. Tento zážitek je vhodným dárkem nejen pro vás samotné, ale pro kohokoliv, kdo má rád kočkovité šelmy.

Chovatelem šelem

Chovatelem šelem

Chovatelem šelem

Chovatelem šelem

Chovatelem šelem

Chovatelem šelem

Chovatelem šelem

Zážitek je pro jednotlivce či dvojici.

Pro jednotlivce či dvojici

Zážitek lze absolvovat ve všedních dnech i o víkendech.

Realizace po celý týden.

K realizaci doporučujeme pracovní oděv, který vás nebude omezovat v pohybu a můžete si ho umazat.

Doporučujeme pracovní oděv

Nepříznivé počasí může omezit poskytované služby, za extrémního počasí se akce přesouvá na jiný termín.

Neprobíhá za nepříznivého počasí

Zážitek není závislý na sezóně, probíha celoročně s výjimkou dnů s teplotou pod nulou.

Probíhá celoročně.

Zážitek trvá 120 - 240 minut.

Zážitek trvá 120 - 240 minut.

Zážitek je určen výhradně osobám starším 18 let.

Pouze pro dospělé

Brno

Brno

Brno

Brno

Varianty zážitku

Popis varianty:Cena:Osoby:Trvání:Lokalita:
Seznámení se šelmami - na 2 hodiny2393 Kč nebo 96b.
2990 Kč nebo 120b.
12 hodiny Brno
Seznámení se šelmami - na 2 hodiny3032 Kč nebo 122b.
3790 Kč nebo 152b.
22 hodiny Brno
Chovatelem šelem s večerním krmením - na 3 hodiny4392 Kč nebo 176b.
5490 Kč nebo 220b.
13 hodiny Brno
Chovatelem šelem s večerním krmením - na 3 hodiny5352 Kč nebo 215b.
6690 Kč nebo 268b.
23 hodiny Brno

Cena všech
vybraných položek:

?

Mnoho lidí má zájem chovat kočkovité šelmy nebo se zajímá o to, jak takový soukromý chov vypadá. Nejen těmto zájemcům nabízíme vyzkoušet si osobně, přímo u chovatele, jak to vše probíhá v reálu. Klienti mají možnost, vybrat si ze dvou možností zážitkových programů a osobně se seznámit s gepardem, ocelotem a rysem. Kratší program je zaměřen zejména na běžnou každodenní péči o šelmy a jejich výběhy a je spojen s fotografováním se šelmami přímo v jejich výbězích. Delší program je rozšířen o krmení šelem v bezprostřední blízkosti, což je v ČR ojedinělý a mimořádný zážitek.

Seznámení se šelmami – denní program na 2 hodiny

Začátek programu dle individuální domluvy s klientem. Po krátkém školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem Vás čeká přímý vstup do výběhů kanadských rysů, ocelotů a geparda. Zejména pobyt ve výběhu s gepardím samcem je zážitek, který jinde nezažijete. Během návštěvy se od chovatele dozvíte spoustu informací o chovaných šelmách a jejich životě v přírodě i v zajetí, o způsobu krmení, veterinární péči, enrichmentu, reprodukci, ochočení nebo budování výběhů. Po celou dobu je možné se se šelmami fotit či filmovat. Podle aktuální situace je možný i kontakt s některou šelmou.

Chovatelem šelem – večerní program s krmením na 3 hodiny

Vzhledem k tomu, že kočkovité šelmy jsou většinou nejaktivnější ve večerních a nočních hodinách, kdy loví, nabízíme klientům zážitkový program, který končí krmením šelem v této denní době. Jedná se o zcela mimořádný zážitek, který máte možnost zažít pouze u nás. Při krmení budete přímo ve výbězích u šelem, některé jsou i při krmení kontaktní. Zejména krmení největšího geparda v ČR (má 70 kg) v jeho bezprostřední blízkosti je naprosto ojedinělé. Začátek je dle ročního období a končí v podvečer krmením. Po příchodu proběhne krátké školení o bezpečnosti a chování v přítomnosti šelem, následuje přímý vstup do výběhů kanadských rysů, ocelotů a geparda a komentovaná prohlídka, během které se dozvíte vše o životě chovaných druhů v přírodě i v zajetí, o jejich krmení, reprodukci, enrichmentu, ochočení, veterinární péči , jak vybudovat a vybavit bezpečný výběh pro daný druh šelmy. Uvidíte přípravu krmení pro šelmy (můžete se i sami na přípravě podílet) a šelmy si rovněž sami nakrmíte. Po celou dobu je možné filmovat a fotografovat se se šelmami. Fotografie v digitální podobě pro klienty zajistíme i my. U krmení je možný i kontakt s některými šelmami (oceloti, gepard). Tento zážitek je rozšířeným zážitkem na 2 hodiny. Délka programu může být ovlivněna počasím a aktuálním stavem a náladou šelem.

Podmínky

Minimální věk 18 let - děti a nezletilé nelze z důvodu bezpečnosti do areálu pustit! Podmínkou je dobrý zdravotní stav (z důvodu možného přenosu lidských chorob a akutních infekcí na zvířata). Akce není vhodná pro lidi trpící alergií nebo alergici realizují pouze na vlastní riziko. V areálu je přísný zákaz kouření!

Vstup do areálu pouze pro platící osoby, tj. vlastníky platných certifikátů, vstup dalších osob jako doprovodu zdarma není možný. Vstup dalších dospělých osob doprovodu pouze při předchozí domluvě s dodavatelem, a to za poplatek uhrazený na místě konání. Možnost fotografování či filmování je povolena. Součástí všech programů je fotografování v digitální kvalitě. Fotografie vám přesypeme po ukončení akce na vámi přinesený flash disk nebo vám je pošleme elektronicky poštou.

Kdy rezervovat

K rezervaci termínů prosíme využívejte pěkné počasí v jarních měsících. V letních měsících bude zcela obsazeno. Pokud budou navíc extrémní vedra jako vloni, není možné zážitkové programy realizovat. Návštěvy lze provádět celoročně dle dohody pevného termínu s chovatelem kterýkoliv den včetně víkendů dle volných kapacit (aktuální volné termíny jsou na doptání). Chovatel si vyhrazuje po dohodě s klientem změnu termínu či úpravu zážitkového programu v případě nepříznivého počasí (trvalý déšť, silný mráz, extrémní vedro apod.) nebo indispozice některého zvířete.

Další informace

Jak se zážitek líbil ostatním:

Jana Pizurová

Dobrý večer. Se zážitkem Chovatelem šelem jsem byla velice spokojena. Chovatel byl milý a přátelský. Prohlídka byla zpestřena zajímavým výkladem. Na vše, co jsem se zeptala, mi bylo zodpovězeno. Zvířátka byla úžasná. Zážitek bych určitě doporučila. Klidně bych si to zopakovala :-). Byla jsem spokojena i agenturou, která mi vyšla vstříc s posunutím datumu realizace. Moc děkuji.

Šárka Zavřelová

Děkujeme za příjemně prožité odpoledne, doporučujeme tento zážitek, pan chovatel je velice příjemný, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací a strávit odpoledne v blízkosti kočiček je opravdu zážitek :)

Tereza Pešková

Dobrý den, program se nám velmi líbil a pan chovatel byl velmi milý a vstřícný. Není co vytknout :) Určitě Vaše služby využiji i v budoucnu a konkrétně tento zážitek doporučím dál nebo jej daruji blízkým. Děkuji

Vložit hodnocení k prožitému zážitku:

Za vložení komentáře, fotek i videa získávají registrovaní uživatelé body na věrnostní konto.
Přečtěte si více o Věrnostním programu. Chcete-li využívat výhod registrace, proveďte ji zde.

Fotografie (nepovinné):

max. velikost jedné fotografie je 10 MB

Videa (nepovinné):

max. velikost jednoho videa je 200 MB

Zážitky ve slevě

od 3000 Kč

AKCE

od 2393 Kč

AKCE

od 6240 Kč

AKCE

Mohlo by vás zajímat

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků