Adrenalinové zážitky

Skok do prázdna z výšky 60 m jen na bungee gumě nebo prolézání jeskynních systémů po břiše, to jsou přesně adrenalinové zážitky, kdy člověk zažívá vzrušení a euforii. Bušení srdce, napětí, akce a chuť křičet - adrenalinové dárky je to první, co si většina lidí vybaví, když se řekne zážitek! Létání na flyboardu, ponor v zatopeném lomu, vylézt na vrcholy pískovcového města, vyzkoušet adrenalinový zážitek znamená být na hraně možností a užívat si to naplno!

12243648položek na stránku

stránka12

Darujte adrenalinový zážitek svým blízkým a dopřejte jim radost z napětí a překonávání osobních hranic. Adrenalinový zážitek jako dárek potěší víc než další obehraný dárek, na který se bude jen prášit. Adrenalinové dárky jsou vhodné pro ty, kteří milují postavení se strachu. Adrenalinové zážitky a situace sbližují, a tak jsou adrenalinové dárky ideální také jako dárky pro dva.

 

Adrenalinové dárky pro muže

Bušení srdce, rozšíření zornic a pocit vzrušení následovaný totální euforií - řeč je o adrenalinových zážitcích! Tento typ zábavy není jistě vhodný pro každého, avšak nadchne všechny, kteří milují v životě nějaké to napětí a  vzrušení. Zvýšením adrenalinu v těle navíc prospějete své fyzické i psychické kondici a provětráte si hlavu od stresu.

Adrenalin vás v momentě, kdy překročíte svou hranici, převálcuje endorfiny a zaplaví Vás neovladatelnou radostí a štěstím z překonání sebe sama. U zážitku s adrenalinem nezáleží na tom, jestli jste statečný a odvážný nebo se z balkónu nakláníte s respektem - jakmile se do toho pustíte všechny myšlenky a obavy se rozplynou v intenzivním prožitku nadšení.

Naše adrenalinové balíčky kombinují několik atrakcí a zážitků v jeden akční den či odpoledne. Ingrediencemi jsou zejména výška, rychlost, ale i střelba a terénní jízda. Tyto balíčky jsou zejména vhodnými dárky pro muže, ale i spousta žen si je dokáže náležitě užít. Záleží zcela na vaší chuti, čím si okořeníte život. Zda dáte přednost našim přednastaveným variantám adrenalinových zážitkových mixů nebo si vyberete jednotlivé zážitky dle vašich preferencí. Hledáte-li tipy na akční dárek, adrenalinový zážitek jako dárek je skvělou volbou.

Akční zážitky

Pro fandy zběsilé zábavy je adrenalinový zážitek ten jedinný zážitek s velkým Z. Kdo prý jednou zkusí vyskočit z letadla ve 4 tisících metrech nebo "létat" nad vodní hladinou s flyboardem, již se nikdy nebude chtít spokojit s ničím méně akčním. Přidejte se k nim a vychutnejte si plnou nálož vzrušení s našimi zážitky s adrenalinem.

Kdo z nás nesní o dobrodružstvích? Moderní hektický a sedavý způsob života vytváří na každého z nás tlak a způsobuje tím hromadění stresu. Společně s fádním, stále stejným trávením volného času narůstá v každém člověku touha po změně, po dobrodružství, akci. I proto v posledních letech roste obliba zážitkových dárků zaměřených na adrenalinové činnosti. Adrenalinové zážitkové dárky jsou spíše dárky pro muže, moderní ženy však originální dárek jistě také neodmítnou. Pokud ze svého okolí znáte někoho, kdo miluje akci a rád zkouší nové věci, naleznete u nás tipy na dárek právě pro něj.

Adrenalinové sporty jsou ideální příležitostí ulevit si od každodenních povinností a starostí, uvolňování adrenalinu do krve má totiž pozitivní účinky na lidskou psychiku. Adrenalinový zážitek může člověku změnit celý život nebo přinejmenším zanechat silný otisk v jeho paměti. Vzpomínka na netradiční zážitek je nejlepší dárek pro muže.

 

 

Platnost certifikátu
9 11 měsíců

Osobní převzetí v Brně ZDARMA
Doprava poštou 45,- Kč

Dárkové balení
ZDARMA

Výměna zážitku
ZDARMA

Vyhledejte si zážitek přesně podle vašich představ. Zaškrtněte požadované parametry zážitku a klikněte na Filtrovat.

Pro koho?

Za kolik?

Kde?

Praha

Brno

Karlovarský kraj

Ústecký kraj

Liberecký kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Královéhradecký kraj

Jihočeský kraj

Kraj Vysočina

Pardubický kraj

Jihomoravský kraj

Olomoucký kraj

Zlínský kraj

Moravskoslezský kraj

Typ zážitku?

Zde naleznete ty nejprodávanější a nejoblíbenější zážitky napříč kategoriemi a celou naší nabídkou. Naše tipy na zážitky jsou podloženy skvělými referencemi zákazníků, kteří je absolvovali. Do našich tipů jsme vybrali TOP zážitky, se kterými nikdy neuděláte chybu a kde garantujeme spokojenost. Na jaké zážitky by šli ti, kteří se v zážitkové branži pohybují už 7 let a prožili jich desítky na vlastní kůži? Toto je naše odpověď:

Přihlášení

Zapomenuté heslo

Emaily s novinkami zasíláme 1x měsíčně a přinášíme v nichy tipy na dárky, nápady a rady s jejich výběrem.

Odebírejte i vy náš newsletter a nenechte si ujít zajímavé slevy a novinky z naší zážitkové nabídky.

Odběr novinek

Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí, nebude předána dalším stranám. Z odběru emailů se můžete kdykoli snadno odhlásit.

 

Bašty 413/2
602 00 Brno

 

+420 775 333 041

 

info@rajzazitku.cz
objednavky@rajzazitku.cz

Možnosti platby:

  • VISA
  • VISA
  • MasterCard

Ráj zážitků