- Dárkové poukázky

 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 

Dárkové poukázky

 
 
Filtr
 
 

- Dárkové poukázky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:
 
1.500 Kč
Zážitky CZ
1.000 Kč
Zážitky CZ
10.000 Kč
Zážitky CZ
2.000 Kč
Zážitky CZ
3.000 Kč
Zážitky CZ
5.000 Kč
Zážitky CZ
7.500 Kč
Zážitky CZ
1.500 Kč
Zážitky CZ
4.000 Kč
Zážitky CZ
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

 
 
Dárkové poukázky

Jízda Ferrari nebo raději thajská masáž? Nevíte si rady s výběrem toho pravého zážitku nebo dárku z naší nabídky? Chcete darovat originální dárek, ale nevíte, čím uděláte dotyčnému největší radost? Máme zde pro vás jednoduché řešení - univerzální zážitkový poukaz na zážitek. Dárkový poukaz na vámi zvolenou hodnotu dá obdarovanému možnost, aby si v naší nabídce více než 300 zážitků vybral sám.

Darováním poukazu neuděláte nikdy chybu a vždy se strefíte do vkusu a přání obdarovaného. Z naší neustále se rozšiřující nabídky si vybere každý. Platnost tohoto typu dárkového poukazu je 12 měsíců, takže má obdarovaný dostatek času pro výběr a realizaci zážitku, kterým si splní svůj tajný sen. S univerzálním dárkovým poukazem můžete absolvovat několik zážitků až do úplného vyčerpání hodnoty.

Univerzální dárkové poukazy na zážitky

Zážitkové dárky jsou jistě výbornou volbou pro ty, kteří chtějí svým blízkým nadělit originální dárek, na který jen tak nezapomenou. Ať už je zima nebo léto, Vánoce nebo něčí narozeniny, zážitek jako dárek nezklame a i konzervativněji smýšlející nebo jednoduše lenivější jedinci změní ve víru adrenalinu, při relaxaci nebo jízdě na okruhu názor. Z více než 300 zážitků se dá vybrat ten správný zážitek pro vaše blízké.

Přesto i zde existuje nebezpečí špatné volby. Objednáte-li pro svého kamaráda ponor v lomu a při předávání dárku se dozvíte, že má z potápění strach, připravíte si trapnou situaci. Adrenalinové zážitky zase nemusejí dobře snášet starší lidé. Člověk se může cítit vitální a vést aktivní život, ale pokud mu doktor horké pivní lázně zakáže, rozhodně není radno riskovat. Pokud máte strach z nepovedeného dárku a skutečně si nejste jistí, zvolte některý z dárkových poukazů na zážitek.

Díky odstupňovaným cenovým hodnotám můžete vybrat levnější pro přátele k narozeninám a ty nejdražší pro opravdu výjimečné příležitosti. Nadělte tedy svým blízkým procházku v říši fantazie a nechte je vybrat si originální dárek z nepřeberných možností, jež nabízejí naše stránky. Dárkový poukaz na zážitek je sázka na jistotu.

Zážitky k narozeninám - nejlepší dárky

Pro všechny věkové kategorie, pro osoby odlišného zaměření i náročnosti, u nás najdete zážitkový dárek! Naše zážitková agentura se pyšní širokou nabídkou zážitků, která by měla uspokojit a potěšit i ty nejnáročnější zákazníky. Originalita, nevšednost, proměna společných chvil v něco nezapomenutelného, to vše vám dokážeme s radostí poskytnout. Jsme tu pro to, abychom vám plnili vaše touhy a sny.

Zážitky k narozeninám pro partnera, který si užijete spolu ať už v podobě degustačního menu, či jako vyhlídkový let pro zamilované, vám dá zažít pocit výjimečnosti a unikátnosti oslavy, která má obvykle zcela jiný nádech. Vaše dítě má spoustu hraček a nechcete mu přidávat další, protože nakonec stejně skončí někde v koutě? Není nic lepšího než mu rozšířit obzory tím, že ho obdarujete neobyčejným zážitkem, který mu splní jeho sen. Vaše dítě se může stát pasáčkem ovcí, může se naučit jezdit na koni, prozkoumávat jeskyně a nebo navštívit farmu!

U nás najdete zážitkový dárek opravdu pro každého. Dědeček, babička, znuděný strýček, tatínek, kamarádi. Všem můžete dát nezapomenutelnou vzpomínku díky zážitku od nás. Dokonce můžete oslavenci darovat zážitky k narozeninám pomocí poukazu, díky kterému si zážitek vybere sám podle své chuti, ale budete mít zároveň jistotu, že se opravdu trefíte do vkusu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?