Pivní koupel

 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 
 
 

Wellness, masáže a relax

Pivní koupel

Naložte se do pivních koupelí. Pivní lázně nabízí koupel v pivu jako dokonalou relaxaci pro všechny milovníky zlatavého moku.
Lokalita: Bahenec, Počet osob: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Kraj: Jihomoravský kraj: 2.200 Kč
:
Zvolte variantu:
NázevDostupnostCenaKoupit
Lokalita: Bahenec, Počet osob: 2 osoby, Trvání: 1 hodina, Kraj: Jihomoravský kraj
1027_2
Skladem 2.200 Kč

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

Co nabízí Pivní koupel?

Hlavní složkou „pivní lázně“ je voda o teplotě 35 + 2°C. Voda je poté obohacena přísadami ze kterých se vaří pivo jako jsou kvasnice, chmel, sladový šrot atd.. Množství a kvalita jednotlivých přísad a pořadí jejich přidávání do koupele je ovšem obchodní tajemství. Recept na přípravu pivní lázně je přihlášeným užitným vzorem a jako takový spadá pod právní ochranu. Účinek „pivní lázně“, který by v případě čistě sedací koupele nebyl zcela optimální, se výrazně zvýší použitím speciální vířivky a výměníku tepla, který zabraňuje vychladnutí lázně. Rychlému vychladnutí lázně brání rovněž speciální dřevo, ze kterého jsou kádě vyrobeny. Doba koupele je 20 minut. Po „pivní lázni“ následuje relaxace a odpočinek v délce 30-45 minut na lůžku z ovesné slámy, kde se tělo vypotí a uvolní.

Jak probíhá Pivní koupel?

Pivní koupele Bahenec:

Hlavní složkou „pivní lázně“ je originální receptura BBB a voda o teplotě 35 +- 2°C. Účinek „pivní lázně“, který by v případě čistě sedací koupele nebyl zcela optimální, se výrazně zvýší použitím speciální vířivky, která zabraňuje vychladnutí lázně. Rychlému vychladnutí lázně brání speciální dřevo, ze kterého jsou kádě vyrobeny. Vířivý efekt jemně rozptýlených bublinek vzduchu podporuje rozpuštění přísad (chmelové hořčiny, třískoviny atd.), uvolňování a rozptýlení aromatických látek obsažených v přísadách, např. v chmelovém oleji, vedlejších produktech kvasného procesu a kvasnicích a zesiluje mechanický masážní účinek pro lepší vstřebávání látek do pokožky.

Originální pivní lázeň BBB:

  • 60 minut relaxační bazén a finská sauna
  • 20 minut pivní lázeň
  • 30 minut relaxace ve slámové posteli

Důležité informace o tomto zážitku:

Sezóna/počasí: Akci lze provádět dle pevně stanovaných termínů provozovatelem a volné kapacity. Pokud máte zájem o čerpání zážitku o víkendu, tak doporučujeme zarezervovat termín s velkým časovým předstihem. Realizace je možná celoročně dle volné kapacity, není závislé na počasí, vše se děje uvnitř objektu.

Oblečení: S sebou si vezměte jenom plavky, o vše ostatní bude postaráno - bavlněné ručníky a prostěradla, lněné deky nebo pantofle - to vše zde pro Vás budeme mít připravené.

Podmínky: Konzumace piva platí pouze pro osoby starší 18ti let. Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice a chmel a také lidé trpící vysokým krevním tlakem, srdečními chorobami, křečovými žilami a lidé podstupující chemoterapii by se měli před návštěvou pivní koupele poradit se svým lékařem. Rezervaci provádějte minimálně 2 týdny předem. Storno poplatky jsou účtovány v případě zrušení 72 - 0 hodin před realizací a v případě nedostavení se 100%.

Otázky k zážitku a recenze

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Zeptej se nás

...

Přidat reakci na otázku:

K produktu zatím nejsou žádné otázky.

Přidat reakci na otázku:

 
 
Navštívili ste
Pivní koupel Pivní koupel 2.200 Kč
Zážitky CZ
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 15 měsíců

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Potřebujete poradit?Potřebujete poradit?