Auto-moto zážitky- Originální tip na dárek pro muže - strana 2

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
 

Auto-moto zážitky a dárky

 
 
Filtr
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a dárky - Auto-moto zážitky a dárky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:

 
Zážitky CZ
již od 1.898 Kč
Březina u Mnichova Hradiště
Zážitky CZ
již od 2.099 Kč
Březina u Mnichova Hradiště
Zážitky CZ
již od 1.498 Kč
Praha
Zážitky CZ
již od 2.098 Kč
Březina u Mnichova Hradiště
AkciaNovinka
5.280 Kč
Milovice
Akcia
již od 3.240 Kč
Milovice
 
 

Kde se koná zážitek?

 

Provozovatel:

{supplier_name}

Místo:

{supplier_address}

Dárkové balení

Darujete zážitek? U nás ke každému poukazu obdržíte originální dárkové balení ZDARMA.

Nedělejte si starosti a užívajte si radost obdarovaného z originálního dárku!

Již od roku 2007

V dárkovom balení

Bezplatná výměna

Platnost až 12 měsíců

 
 
Auto-moto zážitky

Pocit síly s více než dvoutunovým Hummerem 4x4 či opojení rychlostí s 570 koňmi pod kapotou při jízdě ve Ferrari 458 Italia! Zážitková jízda autem je skvělý dárek pro muže, kteří ocení jízdu luxusními vozy nebo naopak adrenalinovou jízdu terénem s blátem a prachem pod mohutnými koly. Kategorie automoto zážitků skýtá nevšední zážitky pro vyznavače offroadové jízdy i fanoušky svezení závodním vozem.

Automobilové zážitky jsou považovány především za zážitky pro muže, ale věřte, že ladné křivky luxusních sporťáků a rychlá kola při jízdě závodním vozem vyhledávají i mnohé ženy. Vy na autě rozeznáte maximálně volant a řadící páku, ale vaše drahá polovička si libuje v technických detailech svého vozu? Pak je volba dárku jasná - automoto zážitky jsou pro něj / pro ni to pravé ořechové. Darujte zážitkovou jízdu autem a určitě překvapíte originálním dárkem.

Automobilové zážitky

Síla motoru a vůně paliva je společný jmenovatel automoto zážitků, které nadchnou nejen všechny fandy rychlých kol, ale i příznivce pokořování terénu! Na své si přijde nejen váš muž, přítel nebo kamarád, ale i náročná žena, přítelkyně nebo kamarádka! Máme tady automobilový zážitek pro všechny, komu se líbí prohánět se jakýmkoliv dopravním prostředkem!

Raději řídíte, nebo dáte přednost profíkovi, aby vám předvedl co daný vůz dokáže? Pro ty, co se chtějí svézt hodně rychle jsou tady nadupané závoďáky, pro ty co se chtějí blýsknout jsou tu luxusní skvosty a ti, co se chtějí vyřádit v terénu, tak pro ty tady máme něco odolnějšího jako např. BVP nebo tank.

Tato kategorie zážitků patří k těm nejoblíbenějším. Koukněte se sami, na naši nabídku automobilových zážitků, je z čeho vybírat - nevšední auto-moto zážitky na kolech luxusních, závodních, monstrózních, na válcích i pásech ocelových!

Jízdy v terénu a na okruhu

Pokud je špína nerovných cest to, po čem vaše offroadové srdce touží, pak doporučujeme jízdu v terénu Hummery nebo buggy. Pro náročné je BigHummer Monstertruck. Kdo nechcete volit mezi několika stroji při jízdě v terénu, může vyzkoušet 3 klasiky v jeden offroad den. Jestli vás to táhne spíš k vojenské technice, jistě si najdete svůj vysněné armádní vozidlo v naší nabídce. Zážitková jízda prostě vede!

Od vynálezu spalovacího motoru uplynulo již téměř 150 let a je to poznat. Taková jízda na okruhu ve Formuli Renault 2.0 se může pro leckoho stát zážitkem, při kterém si může na chvíli připadat jako král. 

Zavařený tachometr je pro vás minimum, co jste ochotni připustit, abyste to považovali za zážitek? S našimi jízdami na závodním okruhu není nic snadnějšího. Kdo si na pedál na podlaze ihned netroufá, trochu cviku získá s našimi závodními simulátory v Praze a v Brně.