Vánoční dárky-tipy pro netradiční dárky na Vánoce pro muže i pro ženu

 
 
 
 
 

Potřebujete poradit? Volejte (Po - Pá: 08:30 - 16:00 hod): +420 775 333 041

 
 
 
Úvod > Zážitky a dárky > Vánoční dárky
 

Vánoční dárky

 
 
Filtr
Cena
Kraj
 
 

Zážitky a dárky - Vánoční dárky

Seřadit podle: Řadit vzestupně
Zobrazuji:
 
Novinka
již od 4.175 Kč
Dobříš
Novinka
2.500 Kč
Brno
Zážitky CZ
již od 3.500 Kč
Náměšť nad Oslavou
Náš tip
již od 3.990 Kč
Trenčín (Slovenská republika)Kámen (Pelhřimov)
Náš tip
již od 1.500 Kč
Praha – Letňany
Zážitky CZ
625 Kč
Milovice
Zážitky CZ
již od 2.750 Kč
Olomouc
Náš tip
již od 1.290 Kč
Moravský Kras
Zážitky CZ
3.000 Kč
Náš tip
již od 895 Kč
Brno
Zážitky CZ
již od 1.999 Kč
BrnoPrahaOlomoucOstrava
Zážitky CZ
již od 1.990 Kč
Uherské Hradiště
Zážitky CZ
již od 3.024 Kč
Milovice
Zážitky CZ
již od 7.590 Kč
Trenčín (Slovenská republika)Kámen (Pelhřimov)
Zážitky CZ
již od 300 Kč
Pec pod Sněžkou
AkciaNáš tip
již od 2.392 Kč
Brno
Zážitky CZ
již od 1.790 Kč
PrahaDalešiceHradec Králové
Zážitky CZ
2.695 Kč
Krkonoše
Zážitky CZ
již od 500 Kč
Brno
Náš tip
již od 290 Kč
BrnoPraha
Zážitky CZ
již od 1.250 Kč
Milovice
Náš tip
již od 1.210 Kč
PrahaHradec KrálovéLiberec
Novinka
5.975 Kč
Herálec
Zážitky CZ
5.000 Kč
Praha
Zážitky CZ
4.000 Kč
Praha
Novinka
8.790 Kč
České Budějovice
Náš tip
2.500 Kč
Praha
Zážitky CZ
již od 890 Kč
Praha
Novinka
již od 2.990 Kč
České Budějovice
Novinka
9.100 Kč
Vendryně
Novinka
6.050 Kč
Herálec
Novinka
17.850 Kč
Herálec
Zážitky CZ
2.000 Kč
Praha
Novinka
již od 1.000 Kč
Brno
Zážitky CZ
již od 3.789 Kč
Krkonoše
 
 
Vánoční dárky

Chystáme se na ně déle než na jiné oslavy, cestujeme z druhého konce světa, uklízíme a zdobíme vše, co se jen dá. Vánoce jsou nejoslavovanějším svátkem roku, proto si na nich dáváme záležet. Stejně jako na obdarováni svých nejbližších. Vánoční dárky jako projev lásky vyjádřený prostřednictvím společných chvil a zážitků nabývají výmluvné hodnotu. Vždyť právě tím, že jsme spolu, jsou Vánoce výjimečné. Obdarujte i vy svých milovaných chvílemi pohody v podobě zážitkového dárku. Vánoční zážitek prožitý s nejbližšími se vryje do paměti všech zúčastněných.

 

Tipy na vánoční dárky

  • Vánoční dárky pro ženy - po celém předvánočním turnusu úklidu, vypékání a honění se nejen doma, ale iv práci, je relax, wellness, masáž či rovnou romantický pobyt s nejbližšími snad ten nejžádanější vánoční dárek většiny žen. Nebo rovnou připravíte neunaháňané Vánoce celé rodině a začnete relaxovat bez shonu mimo domu?
  • Vánoční dárky pro muže - každý muž je ve své podstatě dobrodruh. Tento pocit v sobě nezapře ani na Vánoce. Originální vánoční dárky pro muže plné aktivity, adrenalinu a napětí ať už na čtyřech kolech, na vodě nebo ve vzduchu určitě potěší mladších i dříve narozené.
  • Vánoční dárky pro děti - rozzářené dětské očka plné očekávání jsou tím nejkrásnějším vánočním dárkem pro dospělé. Aktivní odpočinek je pro děti atraktivní a  vánoční dárky ochucené špetkou adrenalinu určitě zaujmou více než oblečení či školní potřeby.
  • Vánoční dárky pro rodiče - relaxační víkendový pobyt, netradiční masáž, gurmánská ochutnávka zda změna vizáže potěší rodiče nejen na Vánoce. Nebo mají dost energie na aktivní atraktivní zážitky spolu s vámi?
  • Vánoční dárky pro přátele - láká jejich sport, bláznivé zážitky, pohoda a relaxace, dámská oddechovka či pánská jízda? Vánoční dárky pro přátele mohou mít různou příchuť, různorodé osazenstvo a zaručeně budou mít dlouhou dobu trvání.
  • Netradiční vánoční dárky - Vánoce jsou tady každý rok a vymyslet vždy něco originálního zvykne být po jistém čase problém. Zážitkové dárky jsou netradiční v každém počasí, za různých okolností as jakoukoli posádkou. Každý je totiž vnímá jinak, po svém. Zda vsadíte na loutkového dvojníka, karikaturu nebo pojmenujete hvězdu pro svou nejdražší, váš projev náklonnosti určitě nezůstane bez povšimnutí.
  • Aktivní vánoční dárky - pokud vaši aktivisté nemají během roku dostatek času na aktivní odpočinek, darujte jim ho na Vánoce. Aktivní vánoční dárky s pohybovou, sportovní či dokonce adrenalinovou příchutí jim umožní změnit směr jízdy a zažít nevídané.
  • Dárkové poukázky - optimální vánoční dárek pro každého představují dárkové poukázky . Poskytnou volnost výběru, takže zaručí spokojenost i náročnějším oslavencem.

 

Vánoční dárky ve formě zážitků mají tu výhodu, že mohou být čerpány do 6-ti měsíců od jejich nákupu. Nebojte se proto věnovat na Vánoce letní aktivity, exteriérové ​​adrenalinové dárky či zážitky ve vzduchu či ve vodě. Zážitkové dárky závislé na počasí Vánoce neovlivní. Vyčerpáte si je tehdy, když to bude reálné.

Vyberte si vánoční dárek pro své nejbližší v předstihu, naplánujte jeho realizaci a užívejte si Vánoce bez starostí.

Přejeme vám šťastný výběr a Vánoce plné zážitků.